• "Türkiye'nin En Kaliteli Markalarınızı Ayağınıza Getiriyoruz"
  • Telefon 0 224 351 02 03
  • E-Posta info@mertoglugrup.com.tr
  • Çalışma Saatleri 09:00 - 18:00 / Cumartesi: 09:00 - 14:00

Hizmetlerimiz

Satışını üstlenmiş olduğumuz onlarca markaya ait yüzlerce ürün grubunun pazarlama stratejisini gözlemleyerek arz-talep durumunu sürekli analiz ederek, sezona uygun ürünlerin doğru ve talep edilebilir fiyatlarla tüketiciye ulaştırmaktayız.

Satış ve Planlama

Yüzlerce satış noktasında (alış-veriş marketleri, mağaza ve standlar) yer alan ürünlerin stok durumu ve bir sonraki satışta yer alacak ürün gruplarının planlaması yapılarak, ürünlerin stok ve satış durumları sürekli takip edilmektedir.

Ürün Takip ve Stok Kontrol

Satışını üstlenmiş olduğumuz markalara ait ürün ve ürün gruplarının tüketici tarafından daha fazla talep edildiği, hangi fiyat aralıklarında sürdürülebilir satış oluştuğu dikkate alınarak, satış oranların yükselişi, düşüşü ve miktarların düzenli bir şekilde raporlanmaktadır.

Satış İstatistikleri

Mağaza, alışveriş marketlerinde ve standlarda yer alan ürünlerin görsel düzenlenmesi, dizilimi, sezona göre öncelik çalışması, barkod, fiyat etiketlerinin güncel ve takip edilebilir şekilde tüketiciye kolay ulaşılması sağlanmaktadır.

Stand Dizilimi ve Etiketleme

Mevsim değişikleri, toplumsal talepler göz önünde bulundurularak ürün ve ürün gruplarının talep dengesine bağlı bir şekilde sezona ait doğru ürünlerin; ön fiyat çalışmaları, satış ve stok durumlarına ilişkin analitik çalışmalar yapılmaktadır.

Sezon İstatistikleri

Ürünlerin hatasız, eksiksiz, doğru etiketlendirme ve ambalaj kontrolü yapılarak, ürün üzerinde çalışmayı yapan personelin kontrolünde, kendi araçlarımız ile sevkiyatı satış noktalarına güvenle ulaştırılır.

Ürün Kontrol ve Sevkiyat